Zapraszamy na bezpłatne badania pamięci

Nasza fundacja już od 4 lat prowadzi program badań przesiewowych, których celem jest wykrywanie zaburzeń poznawczych u osób starszych.

Badania prowadzone są we Wrocławskim Centrum Alzheimerowskim przy ul. Sikorskiego 7h we Wrocławiu.

Na badanie może zapisać się każda osoba powyżej 50 roku życia. Szczególnie zachęcamy do udziału w badaniach osoby, które obserwują u siebie bądź swoich bliskich problemy z pamięcią. Osoby po 65 roku życia zapraszamy do badań profilaktycznych.

Badania wykonywane są bezpłatnie.

Zadzwoń już dziś pod numer telefonu 533 260 085 i umów się na wizytę. To nic nie boli i nic nie kosztuje!

Zadanie współfinansowane ze środków gminy Wrocław.

Pomóż osobom starszym z zaburzeniami pamięci .

Przekaż 1% podatku na Dolnośląską Fundację Alzheimerowską - KRS 0000553404.

Działania Dolnośląskiej Fundacji Alzheimerowskiej:

• organizacja bezpłatnych badań pamięci,

• zajęcia terapeutyczne dla osób z chorobą Alzheimera,

• grupy wsparcia dla opiekunów osób z otępieniem,

• bezpłatne porady dla opiekunów osób z otępieniem,

• organizacja szkoleń dla lekarzy i innych specjalistów zaangażowanych w pomoc osobom starszym,

• organizacja konferencji na temat choroby Alzheimera i innych zespołów otępiennych,

• propagowanie wiedzy na temat profilaktyki otępień,

• wspieranie badań naukowych dotyczących choroby Alzheimera.